Targi Ambiente we Frankfurcie

W dniach od 10 do 14 lutego 2012 roku będziemy mieć przyjemność uczestniczenia w największych w skali świata targów dóbr konsumpcyjnych. Mówimy tutaj o Targach Ambiente, które będą miały miejsce we Frankfurcie nad Mennem.

To już kolejna edycja Targów Ambiente, gdzie prezentowane są najnowsze produkty oraz innowacje z dziedziny wyposażenia wnętrz i ogrodów, a także dekoracji. Na ekspozycji na targach znajdują się także elementy sprawdzające się doskonale w roli upominków.
Targi Ambiente w Messe Frankfurt, jakie będą miały miejsce już za kilka dni, zostały podzielone na trzy grupy tematyczne:
• DIVING – dekoracje i nakrycia stołowe,
• GIVING – prezenty i upominki,
• LIVING – pomysły dla mieszkań i domów.

Rok temu z oficjalnych komunikatów wystosowanych po zakończeniu Targów Ambiente dowiedzieliśmy się, że wzięło w nich udział ponad 4500 wystawców, a w samych targach uczestniczyło ponad 150 tys. branżystów z różnych stron świata. Połowa odwiedzających targi jest spoza Niemiec, co jednoznacznie wskazuje na międzynarodowy zasięg imprezy i znaczenie wydarzenia w branży. Co roku na targach we Frankfurcie nad Menem można zobaczyć najnowsze kolekcje mebli, dodatków do kuchni, salonu i łazienki, a także dekoracji na taras i do ogrodu.

Ambiente we Frankfurcie są określane mianem największych targów branży wnętrzarskiej, dekoratorstwa, gospodarstwa domowego i szeroko rozumianego design. Inside Studio nie mogło odmówić sobie przyjemności uczestniczenia w takim wydarzeniu. Niebawem umieścimy naszą relację z Targów Ambiente.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz