Międzynarodowe Targi iSaloni w Mediolanie

W dniach 17-22 kwietnia 2012 roku w Mediolanie we Włoszech, a konkretnie w Fiera di Milano, odbędą się jedne z najważniejszych targów meblarskich na świecie. Mowa tu o targach iSaloni. Mają one miejsce już po raz 51. W 2011 roku odbywały się obchody półwiecza istnienia targów Salone Internazionale del Mobile we włoskiej stolicy mody i designu. W tegorocznych targach iSaloni weźmiemy udział i my.

Na targach iSaloni można zobaczyć najnowsze trendy w wyposażeniach wnętrz, nowe wzory i możliwości, jakie dają projektantom wnętrz producenci mebli i akcesoriów meblarskich z całego świata. To także okazja dla osób z branży na zawiązanie ważnych kontaktów biznesowych i kontraktów.

Można powiedzieć, że targi iSaloni w Mediolanie to zdecydowanie największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w świecie meblarskim i wnętrzarskim. Targi składają się z 5 odrębnych wystaw:

• Międzynarodowego Salonu Meblowego - Salone Internazionale del Mobile – kluczowa i największa wystawa poświęcona branży meblarskiej,
• Targów akcesoriów meblowych - Salone Internazionale del Complemento d’Arredo,
• Wystawy wyposażenia łazienek - Salone Internazionale del Bagno,
• Wystawy mebli kuchennych – EuroCucina wraz z FTK – technologią kuchni,
• Wystawy młodych projektantów – SaloneSatelite.

Ciekawym wydarzeniem towarzyszącym targom iSaloni w Mediolanie, jest Milan Design Week.

Gospodarzem iSaloni będzie nowoczesne, mediolańskie centrum wystawiennicze. Udział w tegorocznej edycji targów już zapowiedziało niemalże 2,5 tys. firm, ze wszystkich zakątków świata. Do dyspozycji wystawców i odwiedzających targi, organizator oddał 8 pawilonów wystawowych, zajmujących łącznie 209 tys. mkw. powierzchni. Wstępne szacunki wskazują, że wystawę iSaloni w Mediolanie odwiedzi ponad 300 tys. osób, głównie profesjonalistów, ale i miłośników dobrego, modnego designu. W sobotę i niedzielę targi będzie mógł odwiedzić każdy.

Wśród polskich wystawców na iSaloni znajdą się takie firmy jak:
• Paged Meble,
• Firma Kler,
• Firma SED-JA,
• Projektant Patryk Góźdź z kolekcją mebli Reve.

Już niebawem na naszym blogu pojawi się obszerna relacja z naszej wizyty w Mediolanie na Międzynarodowych Targach iSaloni.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz