Aranżacje wnętrz dla zamożnych klientów na Złotej 44 w Warszawie

W Warszawie, w centrum miasta znajduje się luksusowy apartamentowiec przy ulicy Złotej 44. Wszystkie apartamenty znajdujące się w tym wieżowcu zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających, zamożnych klientach, którzy chcą mieszkać w eleganckich i stylowych wnętrzach. Trzeba przyznać, że niektóre aranżacje wnętrz wieżowca przy ulicy Złotej 44 , zwracające uwagę i zadziwiające swoją bezdyskusyjną oryginalnością.

Rzut oka na historię

Budowa apartamentowca przy ulicy Złotej 44 rozpoczęła się w kwietniu 2007 roku. Budynek rósł w szybkim tempie, choć prace musiały zostać wstrzymane i ponownie wznowione z uwagi na kłopoty wykonawców wieżowca. 2 lutego 2012 roku oficjalnie umieszczono wiechę na najwyższym, ukończonym piętrze budynku. W chwili obecnej Złota 44 znajduje się w ostatniej fazie budowy, bowiem montowana jest na wieżowcu elewacja, a na 20 piętrze przygotowywane są apartamenty pokazowe. Już wkrótce mają ruszyć prace polegające na wykańczaniu wszystkich wnętrz budynku.
Projektantem aranżacji wnętrz apartamentów pokazowych budynku przy Złotej 44 jest firma Orco. Zaproponowała ona ekskluzywne pakiety dekoratorskie. Cena za metr kwadratowy eleganckiego apartamentu przy Złotej 44 wraz z aranżacją, to bagatela od 26 do nawet 45 tys. zł.

Apartamenty pokazowe

Firma Orco przygotowała następujące rodzaje aranżacji wnętrz przy Złotej 44 w Warszawie:
Timeless Chic – Opal Sensation – nowoczesna aranżacja wnętrz, w której dominują proste linie i formy. Wszystkie sprzęty i kolorystyka wnętrz utrzymana jest w zimnych barwach, które kontrastują z drewnianymi fornirami mebli.

Źródło: materiały pokazowe Orco Property Group

Crystal Splendor – aranżacja pełna przepychu i elegancji, nawiązująca stylistyką do Art Deco. Dominują w niej złote i beżowe odcienie, tapety tkane złotą nicią oraz kryształowe elementy dekoracyjne.

Źródło: materiały pokazowe Orco Property Group

Classic Elegance – Marble Mobility – klasyczne, eleganckie wnętrze z klasą, stonowane i wytworne, przypominające aranżację wnętrz angielskich i francuskich, salonów.

Źródło: materiały pokazowe Orco Property Group

New Asian – Alabaster Touch – aranżacja zainspirowana wyraźnie motywami orientalnymi, z Dalekiego Wschodu.

Źródło: materiały pokazowe Orco Property Group

Metropolitan – Diamond Passion – wnętrze wielkomiejskie, pełne nowoczesnych i uniwersalnych rozwiązań. Zainspirowane apartamentami na Manhattanie.

Źródło: materiały pokazowe Orco Property Group

Styl Libeskind – w aranżacji wyraźnie widać dominację światła i czystości formy. Apartament jest przestronny, a wnętrza poprzecinane są skosami, które jednoznacznie wskazują na wpływ stylu Daniela Libeskinda.

Źródło: materiały pokazowe Orco Property Group

Aranżacja w drewnie – klasyczne wnętrze, które jest przytulne i mniej spektakularne niż pozostałe. Aranżacja utrzymana w ciepłych barwach, pojawiają się tu drewniane meble i elementy dekoracyjne oraz miękkie, puszyste dywany.

Źródło: materiały pokazowe Orco Property Group

1 Odpowiedź

  1. ladne wnętrza

Dodaj komentarz