Tag portfolio: styl nowoczesny

WOLSKA -67M2

Drewniany sufit, czy to nie jest passe ? Naszym zdaniem nie ! Dzięki jego oryginalnej konstrukcji pomieszczenie zyskuje niespotykany charakter. Pozwala on wyodrębnić w otwartej przestrzeni strefy o różnych funkcjach a tym samym uzyskujemy wnętrze jedyne w swoim rodzaju. 
Więcej

KONSTRUKTORSKA -65M2

W męskim stylu- takie wnętrza charakteryzują się przede wszystkim wyrazistością . Bardzo ciemne kolory – lub kontrastująca z nimi biel, proste rozwiązania i oryginalne wzornictwo - to elementy mile widziane w męskim wnętrzu. Każdy jego element powinien spełniać określoną funkcję i być praktyczny.
Więcej

SKARBKA Z GÓR -54M2

W dzisiejszych czasach przestrzeń mieszkalna musi spełniać wiele funkcji. Poza kuchnią i łazienką, w każdym mieszkaniu niezbędne jest miejsce do spania, wypoczynku i pracy.
Więcej

RYDYGIERA -38M2

Styl nowoczesny  ma swoje wyraziste cechy. I choć często mówi się o tym, to nie wszystkie wnętrza spełniają założenia stylu. Podstawowa zasada ma być prosto, przejrzyście, przestrzennie, bez zbędnych dekoracji, a zarazem ciekawie i z pomysłem. Jak można to wszystko osiągnąć ? Projekt Splace jest naszą odpowiedzią na wnętrze w stylu nowoczesnym ! Zakres zlecenia:…
Więcej